Lot n° 9

CLUWER (Philip). - Introductionis in universam Geographiam tam veterum quam Novam libri VI. Tabulis aeneis illustrati. Accessit P. Bertii breviarium orbis terrarum. Amsterdam, ex Officina Elzeviriana, 1661. In-12, vélin époque. Gravures...

Estimation : 300/500 €
Adjudication : 280 €
dépliantes h.-t.