Lot n° 3

AUTUMNI (Bernardi) - [PERSIUS FLACCUS (Aulus)] - [IUVENALIS (Decimus Iunius)] Decii Ivnii Ivvenalis Aqvinatis, Et Avli Persii Flacci Eqvitis Romani Satyrae. Parisiis, Robertum Foüet, 1607..In-12, veau glacé teinté en vert, dos lisse, tranche rouge...

Estimation : 600 - 700
Adjudication : Invendu
(Reliure de l'époque).