Lot n° 880

Verzameling handgeschreven en gedrukte partituren.

Estimation : 100 / 200
Adjudication : Invendu
Handgeschreven partituur van L.H. Merck. Gedrukte partituren, waarvan enkele in mindere staat : Mestdagh, K. - O lass dich ziehn an meine Brust (O laat mij u drukken aan de borst). Gedicht von Robert Burns. Für Mezzosopran oder Tenor. Leipzig, Breitkopf & Härtel, s.d. (PN D.L-V. 3924). Met gesign. opdracht. aan Amédée Visart de Bocarmé (volksvertegenwoordiger, burgemeester van Brugge). - Dupuis, A. - Quatre petites pièces, pour piano. 3. Le soir à la fenêtre. Brussel, Edit. Ysaÿe, 1924 (PN A.Y. 3438). - Miry, K. - De Vlaamsche leeuw. Antw., "de Crans", 1923 (PN 2968). - Vieuxbois, B. de - Le bouquet. 8 petits morceaux pour piano. Brussel, A. Cranz, s.d. (PN 36885) (scheurtjes in de marges en omslag). - Vanderhaegen, L. - Feuilles d'études pour le chant. Op. 21. Etude mélodique, n. 1. Etude à vocalises, n. 6. Gent, P. Struyf, 1927. Met gesign. opdracht aan Arthur Ligy (Belgisch volksvertegenwoordiger en senator). - Id. - Nederlandsch repertorium van zang. Eerste reeks van zes hedendaagsche concert, leer en prijsliederen (...). N. 6. Gent, A.P. Beyer, 1914, 2 ex. - Willemot, J. - Lentemorgend. Tweezang of koor voor kinderen. Ibid., s.d. (PN 333). Met gesign. opdracht aan Arthur Ligy. - Van Oost, Arth. - Le semeur. Choeur à deux voix. Paroles de Gabrielle Remy. Antw., Faes, s.d. (watervl.). - Id. - "Fraternité. Suite chorale". Muziek manuscript, 1938, 32 pp. Op het einde gesign. - Frings, L. - A l'amie perdue, triptyque pour chant et piano. - Id. - Silhouettes valsantes. Petite valse de ballet pour piano. 2 ex. - Id. - Chanson de Fortunio. Met opdracht van de componist. - Id. - Pleurs d'automme. - Id. - Soir. - Id. - Une cigarette aux lèvres. - Id. - Il pleure dans mon coeur..., 2 ex. - Id. - Quatre rondels Watteau. - Id. - Le temps. - Bernaert, A. - Elégie pour violon et piano. - Folville J. - Mazurka. Pour violon avec accompagnement de piano. Met opdracht aan Mad. Delperée. Laatste blad onvolledig. - Id. - Poème. Pour violoncelle et orchestre ou piano. Eveneens met opdracht. - Ysaÿe, E. - Six sonates pour violon seul.