Lot n° 921

"Stadspark. Scherzo met Preludium". Handgeschreven en gesign. manuscript, augustus-september, 1928, folio, half zwarte linnen band, 71 pp.

Estimation : 750 / 1500
Adjudication : 750 €
Muziekmanuscript voor orkest van de Vlaamse componist, dirigent en muziekpedagoog A. Meulemans (1884-1966). Meulemans wordt als overgangsfiguur beschouwd als één van de belangrijkste symfonici uit de Vlaamse muziekgeschiedenis van de 20ste eeuw. Met zijn "Stadspark" wou Meulemans stemmingen evoceren van een midzomeravond in het langs de Maas gelegen stadspark van het Nederlandse Maastricht (http://www.musikmph.de/).