Lot n° 970

30 pittoreske zichten van Gent, 19de - 20ste e., Interessant lot aquarellen, pen- en potloodtekeningen, lavis etc. door diverse kunstenaars o.m. Emiel Varenbergh, P. Lautey, Jozef Horenbant, Ant. van Hoecke, Ach. Marchand, A. Pez, Ch. A. Stothard,...

Estimation : 750 / 1000
Adjudication : 1300 €
F. L. Boulenger. Diverse Gentse bezienswaardigheden en pittoreske hoekjes o.m. "Posteernepoort", "De Neder Schelde", "La dernière maison en Bois à Gand", "Alijns Capelle", "Meerhem", "Le Pelican",  "Straat zonder einde", "Waldam", "Het meuleke (...)", "St. Martinus - Akkergem", "Nonnenbos". Enkele ongewone en heel zelden afgebeelde plaatsen (niets gelijkaardigs bv. in Atlas Goetgebuer) zoals de "Ketelbrug gezien in de richting van de Kouter", "Ketelbrug gezien vanuit de toenmalige tuin van de Opera".
Bijgevoegd : Boulenger, F.L. - "Bruxelles - rue St. Gérie". (31 st.)