Lot n° 422

Antwerp - 30 autogr. gesign. brieven van of aan Antwerpenaren, 19de eeuw,

Estimation : 150 / 250
Adjudication : Invendu
4to of 8vo. 8 brieven aan de heer Baumans (Boumans ?), "administrateur du trésor" te Antwerpen, jaren 1830. - Van Trier de Tiège, gouverneur ad interim aan "monsieur l'administrateur", Antwerpen, 17/12/1832. Betr. de betaling aan Pierre Jozef Boeij, broeder van de afgeschafte St Michielsabdij. - Enkele brieven van Ch. du Marnix aan gouverneur [Teichmann], Brussel, 29/1/1854. Betr. een uitnodiging voor mevrouw en mejuf. Guioth voor de feestelijkheden aan het hof. - Van "lieutenant général, grand ecuyer", Brussel, 5/1/1847. Vraag om het aantal notabelen door te geven voor het bal aan het hof. - Ongesign. aan de gouverneur van Antwerpen, 14/10/1856. - Baron van Reifenberg, rector van de Univ. te Leuven aan Van Grimberghen, Brussel, 12/6/1844. - Jos Vandermoere aan geestelijke Poelman voor Charles Van Grimberghen, Brussel, 10/8/1840. "Le 3 ou 4 ... deux caisses de livre ont été confiées au bâteau à vapeur qui va de Dusseldorf à Anvers par Rotterdam, à l'adresse de Mr Vanhecke (Vandermoere ou Boone) ... si ces 2 caisses ne souffriront aucun retard". - Carlo, Prince de Capoa aan Charles Pecher (?) uit Antwerpen, Spa, 8/7/1857. Vraag om zijn bankier te worden. - Auguste Demulder aan Jourdan, Antwerpen, 4/8/1863. Betr. een klacht neergelegd bij de post "la remise tardive des lettres pour Anvers", etc.