Lot n° 204

C.A. Fabroto - Jacobi Cuiacii ic praesantissimi appendix cum supplemento quarundam recitationum Lutetiae parisiorum, 1658, in folio, pl veau époque Joint : Tomus V operum D. Aurelii Augustini Hipponensis episcopi, de civitate Dei, libros XXII,...

Estimation : 80 / 120
continens, ex vetustissimir, ms. Exemplaribus per theologos lovanienses Anvers, Christophe Plantin, 1576, in folio, Ex libris mss, cachets et ex-libris vignette, pl veau XVIIème s (petits défauts , mouillures claires)