Lot n° 114

Laurent Alexandre ZACCAGNI - Collectanea monumentorum veterum Ecclesiae graecae ac latinae, quae hactenus in Vaticana bibliotheca delituerunt [...]. Rome, Imprimerie de la congrégation de la propagation de la Foi, 1698. Un volume in-4°, basane...

Estimation : 200 - 300 €
Adjudication : 63 €
racinée, dos à nerfs orné.
Reliure du XIXe siècle.