Lot n° 881

[Belgium - Malines] - Vue intérieure de l’Eglise métropolitaine de Malines. Jean Baptiste Maya,

Estimation : €350/500
Adjudication : 850 €
1818, aquarel, 59,2 x 43,3 cm. Mooie ingelijste prent (niet uitgelijst). Zeer mooie aquarel, het interieur van de cathedraal van Mechelen voorstellende met mooie lichteffecten, getekend door J.B. Maya, 19e eeuwse architect van Mechelen (?). Bijgevoegd: Zilveren medaille, 4 cm doorm., met wapenschild en inscriptie: “iie prix d’architecture IIe classe décerné à J.B. Maya” uitgereikt door de “Académie Royale de Gand” in 1814. - [Portret van Jean Joseph Maya en echtegnote (ouders van J.B. Maya)], Maya, 1825, lith., 25 x 17 cm (zichtbaar gedeelte), z/w (stoffig). Met aan achterzijde in eigentijds handschrift: “Jean Joseph Maya, décédé le 22 mai (?) 1832, à l’âge de 72 ans”. Ingelijst in orig. houten lijstje (niet uitgelijst). (3 st.)