Lot n° 882

STEENVOORDEN (Ab). Echo in blauw-zwart van zes fragmenten door Jacques Hamelink. Leiden, De Bange Duivel, 1976, 4°, toile édit. Tiré à 400 ex. num. sur simili-Japon. Les 6 gravures sont toutes signées au crayon et protégées par des serpentes./...

Estimation : 25 / 50
Adjudication : 160 €
VERVOORN (A.J.). De Bronnen van Spronk. Baarn, Arethusa Pers Herber Blokband, 1991, 4°, demi-toile verte. Tiré à 65 ex. num. Comprend 2 aquatintes de Ank Spronk (titrées et signées au crayon)./ De Zeven Hoofdzonden. Prentenboek voor de rijpere jeugd en overrijpe ouderdom, samengesteld door de Vereniging tot bevordering der grafische kunst "De Grafische". Zutphen, De Walburg Press, 1969, 4°, br., couv. imprimée sur Japon doré. Tiré à 375 ex. num./ VERHOYE (Bert). Leguit. Grafiek door Fred Bervoets, Staf De Smedt, André Goezu en Wilfried Pas (gravures tirées sur vélin d'Arches, justifiées et signées au crayon). Antw., Vrienden van de Zwarte Panter, 1989, 4°, en f., chemise impr. en sérigraphie. Tirage limité à 60 ex. num./ Ens. 4 vol.