Lot n° 17

[RELIGION] BREVIARIUM PARISIENSE illustrissimi & reverendissimi in Christo Patris... Pars autumnalis. Annotations manuscrites sur les trois premières & la dernière page. 1 vol. relié 1715. Usures.

Estimation : 50 / 60 €
▬Il est joint :
• BREVIARIUM ROMANUM. Pars verna & pars aestiva.
2 vol. gd in-8 reliés 1850.

Rhédonis. Dos usés.

▬Il est joint :
•BREVIARIUM CISTERCIENSE.
Editum pars aestivalis. Ex tipografia, ordinis cesterciensium reformatorum.
1 vol. in-4 relié 1913.
Soit 4 vol.