Lot n° 1164

ALFRED OST (1884-1945) — Paysans se reposant au champ. — Pinceau d'encre de Chine, aquarelle.— Daté et signé. — Annoté. — Encadré. 275 x 355 mm (430 x 490 mm)

Estimation : 400 - 500 €
ALFRED OST (1884-1945) Rustende boeren op het veld, 1939.
Penseeltekening in Oost-Indische inkt, aquarel. Gedateerd en getekend '39 A.Ost'.
Annotatie 'S.G.K.'.
In kader. 275 x 355 mm (430 x 490 mm)