Lot n° 1171

HENRI RAMAH (1887-1947) — Scènes érotiques. — Dessin au crayon, (lavis d') encre de Chine, fusain, aquarelle. — Un lot de trois. — Signés. — Encadrés. 150 x 250 m ; 200 x 165 mm ; 220 x 155 mm (650 x 450 mm (x3))

Estimation : 400 - 600 €
HENRI RAMAH (1887-1947) — Erotische scènes.
Potlood, inkt (deels gewassen), houtskool, aquarel. Een lot van drie.
Alle getekend (1 in potlood, 2 in inkt) 'Ramah'.
Alle in kader. 150 x 250 m; 200 x 165 mm; 220 x 155 mm (650 x 450 mm (x3))