Lot n° 1183

JEAN BRUSSELMANS (1883-1954) — La vie champêtre. — Crayon, rehaussé à l'aquarelle.— Signé. — Encadré. 205 x 210 mm (390 x 395 mm)

Estimation : 400 - 600 €
JEAN BRUSSELMANS (1883-1954) — Het boerenleven.
Potlood, gehoogd met aquarel. Getekend 'Jean'.
In kader. 205 x 210 mm (390 x 395 mm)