Lot n° 1184

ALBERT SAVERIJS (1886-1964) — Vue sur la Lys. — Aquarelle. — Signée 'Saverijs'. — Encadrée. 460 x 660 mm (705 x 910 mm)

Estimation : 600 - 800 €
ALBERT SAVERIJS (1886-1964) — Leielandschap.
Aquarel. Getekend 'Saverijs'.
In kader. 460 x 660 mm (705 x 910 mm)