Lot n° 1187

KURT PEISER (1887-1962) — Dockeurs aux quais, un paquebot arrivant. — Fusain, aquarelle et gouache. — Signé. — Encadré. 785 x 1090 mm (990 x 1320 mm)

Estimation : 4 000 - 6 000 €
KURT PEISER (1887-1962) — Dokwerkers op de kade bij de aankomst van een stoomschip.
Houtskool, aquarel en gouache. Getekend 'K. Peiser'. Met grote restauratie links onderaan.
In kader. 785 x 1090 mm (990 x 1320 mm)