Lot n° 1192

ALBERT POELS (1903-1984) — Un lot de trois dessins préparatoires pour sculptures variables. — Crayon, fusain, sanguine.— Signé ou monogrammé. — Dimensions variables.

Estimation : 200 - 300 €
ALBERT POELS (1903-1984) — Een lot van drie ontwerptekeningen in potlood en (gewassen) inkt voor sculpturen :
-'Siegfrieds dood' (monogram 'AP/ 1943', 615 x 420 mm),
-Don Quichotte en Sancho Panza (getekend en gedateerd 'Albert Poels/ 1944, 770 x 836 mm),
-Brunhilde (getekend en gedateerd 'Albert Poels/ 1945, 700 x 500 mm),
Eén eigenhandig getiteld.