Lot n° 1195

RENE GUIETTE (1893-1976) — Modèle assise dans l'atelier, 1921. — Aquarelle, gouache. Daté et monogrammé 'Fev 1921/ RG'.— Encadré. ─ Provenance : • Anvers, coll. part. 545 x 415 mm (790 x 655 mm) Lit.: De Kerchove d'Ouselghem/ Goyens de...

Estimation : 1 200 - 1 600 €
Heusch, nr. 76.
RENE GUIETTE (1893-1976) — Model in stoel in atelier, 1921.
Aquarel en gouache. Gedateerd en gemonogrammeerd in potlood rechts onder 'Fev 1921/ RG'.
In kader.

— Herkomst : Antwerpen, privé-verzameling
545 x 415 mm (790 x 655 mm)
Lit.: De Kerchove d'Ouselghem/ Goyens de Heusch, nr. 76.