Lot n° 1196

ROGER VAN GINDERTAEL (1899-1982) — Femme assise. — Encre de Chine, aquarelle. — Monogrammé 'r.v.g.'. — Encadré. 220 x 150 mm (400 x 310 mm)

Estimation : 600 - 800 €
ROGER VAN GINDERTAEL (1899-1982) — Zittende dame.
Oost-Indische inkt en aquarel.
Gemonogrammeerd 'r.v.g.'.
In kader. 220 x 150 mm (400 x 310 mm)