Lot n° 1199

JOZEF CANTRE (1890-1957) — Sans titre. — Encre de Chine, aquarelle, crayon. — Signé 'Joz/ C'. — Légèrement endommagé. — Encadré. 170 x 110 mm (430 x 315 mm)

Estimation : 250 - 350 €
JOZEF CANTRE (1890-1957) — Zonder titel.
Oost-Indische inkt, aquarel en potlood.
Getekend 'Joz/ C'. Licht beschadigd.
In kader. 170 x 110 mm (430 x 315 mm)