Lot n° 1200

FRITS VAN DEN BERGHE (1883-1939) — 'L'éternel vagabond' (1925). — Encre de Chine. Monogrammé. — Encadré.

Estimation : 4 000 - 6 000 €
─ Expo : Liège, Salon quatriennal de Belgique, 1931 (étiquette au verso).
─ Provenance :
• Bruxelles, Le Centaure
215 x 205 mm (450 x 390 mm)

Lit.: P.Boyens, pag. 405, cat.nr. 364, met verkeerde afmetingen en monogram rechts onder i.p.v. midden centraal.
Vente collection Le Centaure.
Bruxelles, 1932, lot nr. ....

FRITS VAN DEN BERGHE (1883-1939) — 'De eeuwige vagebond' (1925).
Oost-Indische inkt. Gemonogrammeerd 'FvB'.
In kader.

─ Expo. :
• Luik, 1931, Salon quatriennal de Belgique (etiket op verso).
Herkomst: Brussel, Le Centaure, s.d.; Antwerpen, G. Campo, s.d. (etiketten op verso). 215 x 205 mm (450 x 390 mm)