Lot n° 1202

FRITS VAN DEN BERGHE (1883-1939) — 'Het afscheid', 1929. — Huile sur papier, monté sur toile. — Signé 'Van den Berghe'. — Encadré. ─ Provenance : • Gustave van Geluwe 750 x 510 mm (950 x 745 mm) Lit.: Boyens nr. 630.

Estimation : 35 000 - 45 000 €
FRITS VAN DEN BERGHE (1883-1939) — 'Het afscheid', 1929.
Olie op papier, gemonteerd op doek.
Getekend 'Van den Berghe'.
In kader.

— Herkomst :
• Gustave van Geluwe
750 x 510 mm (950 x 745 mm)
Lit.: Boyens nr. 630.