Lot n° 1209

DESMOND MORRIS (°1928) — Sans titre, 1949. — Aquarelle. — Monogrammée et datée 'DM 49'. — Encadrée. — 200 x 176 mm (375 x 345 mm)

Estimation : 800 - 1 200 €
DESMOND MORRIS (°1928) — Zonder titel, 1949.
Aquarel. Gemonogrammeerd en gedateerd 'DM 49'.
In kader.
200 x 176 mm (375 x 345 mm)