Lot n° 1216

RENÉ GUIETTE (1893-1976) — Sans titre (couple dans le fauteuil), vers 1928. — Gouache sur papier teinté brun.— Signé 'René Guiette'. — Petites déchirures.— Pas encadré. — Sera repris dans les Archives René Guiette. — 480 x 630 mm

Estimation : 3 000 - 4 000 €
RENÉ GUIETTE (1893-1976) — Zonder titel (koppel in canapé), ca. 1928.
Gouache op bruin getint papier. Getekend 'rené guiette'.
Scheurtje bovenaan en rechts.
Niet in kader.

Het werk zal worden opgenomen in de Archives René Guiette.
480 x 630 mm