Lot n° 1219

EDGARD TYTGAT (1879-1957) — Nu assis, 1955. — Encre de Chine, aquarelle. — Signé et daté 'Edgard Tytgat/ 1955'. — Encadré. — 340 x 460 mm (510 x 640 mm)

Estimation : 150 - 250 €
EDGARD TYTGAT (1879-1957) — Zittend naakt, 1955.
Oost-Indische inkt en lichte toets van aquarel. Getekend en gedateerd 'Edgard Tytgat/ 1955'.
In kader.
340 x 460 mm (510 x 640 mm)