Lot n° 1222

ALBERT SAVERIJS (1886-1964) — Vue méditerranéenne (Florence?). — Lavis d'encre, aquarelle. Signé 'Saverijs'. — Encadré. — 350 x 540 mm (540 x 755 mm)

Estimation : 400 - 600 €
ALBERT SAVERIJS (1886-1964) — Mediterraans zicht (Florence?).
Gewassen inkt, aquarel. Getekend 'Saverijs'.
In kader. — 350 x 540 mm (540 x 755 mm)