Lot n° 1223

ALBERT SAVERIJS (1886-1964) — Port méditerranéen. — Encre de Chine et aquarelle. — Signé et dédicacé à Camille Huysmans. — Encadré.

Estimation : 1 100 - 1 300 €
ALBERT SAVERIJS (1886-1964) — Mediterraans havengezicht.
Oost-Indische inkt en aquarel. Getekend 'Saverys' en met handgeschreven opdracht aan Camille Huysmans.
In kader.