Lot n° 1224

FLORIS JESPERS (1889-1965) (à attribuer à) — à attribuer à Deux porteuses d'eau africaine. — Pastel et aquarelle sur carton. — Pas signé. — Encadré. ─ Provenance : • Anvers, G.Campo, s.d. (étiquette au revers). — 480 x 330 mm...

Estimation : 300 - 400 €
(570 x 420 mm)
FLORIS JESPERS (1889-1965) (toe te schrijven aan) — Koppel Afrikaanse waterdraagsters.
Pastel en aquarel op karton. Niet getekend.
In kader.

Herkomst: Antwerpen, G.Campo, s.d. (etiket op verso). — 480 x 330 mm (570 x 420 mm)