Lot n° 1225

FRITS FRED KLEIN (1898-1990) — Chevaux. — Gouache. — Signé 'Klein'. — Encadré. — 220 x 300 mm (380 x 445 mm)

Estimation : 600 - 800 €
FRITS FRED KLEIN (1898-1990) — Paarden.
Gouache. Getekend 'Klein'.
In kader. — 220 x 300 mm (380 x 445 mm)