Lot n° 1226

JAN COBBAERT (1909-1995) — Sans titre. — Gouache, pastel, encre de Chine. — Signé 'Cobbaert J'. — Encadré. — 575 x 400 mm (790 x 610 mm)

Estimation : 300 - 400 €
JAN COBBAERT (1909-1995) — Zonder titel.
Gouache, pastel en inkt. Getekend 'Cobbaert J'.
In kader. — 575 x 400 mm (790 x 610 mm)