Lot n° 1229

JAN BURSSENS (1925-2002) — Sans titre, 1953. — Encre de Chine. — Signé et daté 'Jan Burssens/ 1953'. Encadré. — 380 x 220 mm (750 x 550 mm)

Estimation : 500 - 750 €
JAN BURSSENS (1925-2002) — Zonder titel, 1953.
Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd 'Jan Burssens/ 1953'.
In kader. — 380 x 220 mm (750 x 550 mm)