Lot n° 1233

CEL OVERBERGHE (°1937) — Sans titre, 1957-58. — Un lot de six dessins.— Encre de Chine. — Trois signés et datés. — Dimensions variables. — Un légèrement abimé.

Estimation : 400 - 600 €
CEL OVERBERGHE (°1937) — Zonder titel, 1957-58.
Een reeks van zes tekeningen. Oost-Indische inkt. Drie getekend 'Overberghe' en resp. gedateerd '57' en '58'.
Verschillende afmetingen. Een licht beschadigd.