Lot n° 1235

MICHEL SEUPHOR (1901-1999) — 'sur une ligne tendue', 1956. — Encre de Chine. — Signé et daté à la mine de plomb 'Seuphor/ 22 nov 1956'. — Monté sur support. Encadré.

Estimation : 800 - 1 000 €
MICHEL SEUPHOR (1901-1999) — 'sur une ligne tendue', 1956. —
Oost-Indische inkt. Getekend en gedateerd in potlood 'Seuphor/ 22 nov 1956', eigenhandig getiteld. Gemonteerd op drager.
In kader (geopend).