Lot n° 1237

JAN SAVERYS (°1924) — Sans titre. — Aquarelle et encre de Chine, lavis.— Signé et daté. — 755 x 570 mm

Estimation : 400 - 600 €
JAN SAVERYS (°1924) — Zonder titel, 1965.
Aquarel en Oost-Indische inkt, gewassen.
Getekend en gedateerd in fijne zwarte stift 'Jan Saverys / 11/65'.
Licht gebruikssporen aan de randen. — 755 x 570 mm