Lot n° 1238

FRANS MINNAERT (1929-2011) — Sans titre, 1968. — Huile sur papier. — Signé et daté au feutre mauve 'F. Minnaert/ 2/ 68'. — 660 x 500 mm

Estimation : 200 - 300 €
FRANS MINNAERT (1929-2011) — Zonder titel, 1968.
Olie op papier. Getekend en gedateerd in paarse stift 'F. Minnaert/ 2/68'.
— 660 x 500 mm