Lot n° 1239

RENE GUIETTE (1893-1976) — Sans titre, 1960. Huile, sable. Daté et signé à la mine de plomb '3/ X/ 60/ René Guiette'. — Encadré. Sera repris dans les Archives René Guiette. — 690 x 490 mm (860 x 670 mm)

Estimation : 1 200 - 1 400 €
RENE GUIETTE (1893-1976) — Zonder titel, 1960.
Olie en zand. Gedateerd en getekend in potlood '3/ X/ 60/ René Guiette'.
In kader.

Het werk zal worden opgenomen in de Archives René Guiette. — 690 x 490 mm (860 x 670 mm)