Lot n° 1240

RENE GUIETTE (1893-1976) — Sans titre, 1963. — Gouache, encre de Chine, aquarelle, sable. — Encadré. — 730 x 460 mm (855 x 590 mm) — Lit.: De Kerchove d'Ousselghem/ De Heusch nr. 1729.

Estimation : 1 500 - 2 000 €
RENE GUIETTE (1893-1976) — Zonder titel, 1963.
Gouache, Oost-Indische inkt, aquarel en zand. Gedateerd en getekend in potlood '1/ 5/ 63/ René Guiette'.
In kader. — 730 x 460 mm (855 x 590 mm)
Lit.: De Kerchove d'Ousselghem/ De Heusch nr. 1729.