Lot n° 1242

ANTOINE MORTIER (1908-1999) — Nu debout, 1965. — Fusain.— Signé et daté 'Mortier/ 65'. — Signé 'Mortier'. — Monté sur châssis. — 1490 x 975 mm

Estimation : 1 800 - 2 200 €
ANTOINE MORTIER (1908-1999) — Staand naakt, 1965.
Houtskool. Getekend en gedateerd 'Mortier/ 65'. Tweede maal getekend in houtskool 'Mortier'.
Gemonteerd op houten frame. — 1490 x 975 mm