Lot n° 1244

FRED BERVOETS (°1942) — Nu couché, 1965. — Huile, gouache, encre.— Signé et daté 'Bervoets Fred/ 1965'. — Encadré. — 530 x 700 mm (720 x 890 mm)

Estimation : 800 - 1 200 €
FRED BERVOETS (°1942) — Liggend naakt, 1965.
Olie, gouache en inkt. Getekend en gedateerd 'Bervoets Fred/ 1965'.
In kader. — 530 x 700 mm (720 x 890 mm)