Lot n° 1246

JEAN ROBERT IPOUSTEGUY (1920-2006) — Sans titre, 1970. Fusain et craie brune. Signé et daté 'Ipousteguy '70'. Encadré. ─ Provenance : • Veranneman 530 x 730 mm (770 x 960 mm)

Estimation : 200 - 300 €
JEAN ROBERT IPOUSTEGUY (1920-2006) — Zonder titel, 1970. — Houtskool en bruin krijt. — Getekend en gedateerd 'Ipousteguy '70'.
In kader.

─ Herkomst :
• Veranneman.

530 x 730 mm (770 x 960 mm)