Lot n° 1247

JEAN ROBERT IPOUSTEGUY (1920-2006) — Sans titre, 1970. — Craie brune et noire. Signé et daté 'Ipousteguy/ 1970'. — Encadré. ─ Provenance : • Veranneman 480 x 640 mm (710 x 860 mm)

Estimation : 200 - 300 €
JEAN ROBERT IPOUSTEGUY (1920-2006) — Zonder titel, 1970.
Bruin en zwart krijt. Getekend en gedateerd 'Ipousteguy/ 1970'.
In kader.

─ Herkomst :
Veranneman
480 x 640 mm (710 x 860 mm)