Lot n° 1248

EUGENE LEROY (1910-2000) — Nu debout, 1973. — Fusain et craie brune. — Signé et daté 'E Leroy/ 73'. — Encadré. — 620 x 465 mm (790 x 630 mm)

Estimation : 800 - 1 200 €
EUGENE LEROY (1910-2000) — Staand naakt, 1973.
Houtskool en bruin krijt. Getekend en gedateerd 'E Leroy/ 73'.
In kader. — 620 x 465 mm (790 x 630 mm)