Lot n° 1250

JEF VAN TUERENHOUT (1925-2006) — Sans titre, 1971. — Aquarelle. — Signée et datée 'Jef Van Tuerenhout/ 71'. — Encadrée. — 640 x 490 mm (850 x 794 mm)

Estimation : 500 - 600 €
JEF VAN TUERENHOUT (1925-2006) — Zonder titel, 1971.
Aquarel. Getekend en gedateerd 'Jef Van Tuerenhout / 71'.
In kader. — 640 x 490 mm (850 x 794 mm)