Lot n° 1251

JEF VAN TUERENHOUT (1925-2006) — Sans titre, 1970. — Fusain. — Signé et daté 'Jef Van Tuerenhout / 70'. Inscription 'Oostende' au verso. —Encadré. — 610 x 710 mm (830 x 940 mm)

Estimation : 300 - 500 €
JEF VAN TUERENHOUT (1925-2006) — Zonder titel, 1970.
Houtskool. Getekend en gedateerd 'Jef Van Tuerenhout / 70'.
Inscriptie 'Oostende' op verso.
In kader. — 610 x 710 mm (830 x 940 mm)