Lot n° 494

Estimation : 200 - 300 EUR
Adjudication : 420 €
HOOGE (Romeyn de). Schouburgh der Nederlandse Veranderingen, geopent in Ses Tooneelen, Waer op de Wisselbeurten des vereenigde staets door den Fransen Oorlog gebrouwen, in Historieele Sinnebeelden […]. Tot Amsteldam, 1674. In-4°, cartonnage vert (reliure début XIXe s.).

36 pp.
Un titre-frontispice allégorique et six doubles planches gravées repliées.