Lot n° 277

TITUS FLAVIUS JOSEPHUS. De bello Iudaico libri septem. Apud Seb. Gryphium. Lugduni, 1539. In-12° vélin. Ex-libris manuscrit sur la dernière page Joachim Nouilla 1727. Rousseurs

Estimation : 300 - 400
Adjudication : 280 €