Lot n° 344

FERNEL (Jean). Ioan Fernelli Universa Medicina, nova hac editione, quae obscura erant, illustrata quae deficiebant, suppleta sunt. Leyde, F. Hackens, 1645. 472 pp.. Relié à la suite : Therapeutices Universalis, seu Medendi Rationis, libri septem....

Estimation : 100 - 150
Adjudication : 80 €
Leyde, F. Hackens, 1644. 364 pages. In-8°, reliure d'époque plein veau. Usures, accidents à la reliure.