Lot n° 7

ARISTOTE. Ethicorum Aristotelis primi, II, III et V. librorum enaratio per PhilippumMelanch. Lugduni, Seb. Gryphe 1548.

Estimation : 100/200 €
in-8, 341 pp. Vélin souple (Rel. de l’époque).