Lot n° 104

[MARTIAL DE PARIS]. - Aresta Amorum LI. Accuratissimis Be- nedicti Curtii Symphoriani commentariis ad utriusq, iuris rationem, forensiumque actionum usum quam acutissime accommodata (...). Gryphius, Lugduni, 1546. 1 vol. in-12. 430 pp., [7] ff....

Estimation : 150 / 200
Adjudication : 189 €
d’index. Velin ivoire à la bradel à recouvrement, pièce de titre verte, tranches rouges (reliure postérieure).