Lot n° 187

Van De Kerkhove, Louise - 85 tekeningen en aquarellen, 1879-1880, verschillende formaten

Estimation : €200/300
Adjudication : 320 €
van +/- 2,5 x 3 cm tot +/- 8,5 x 11 cm; allen gemonogrameerd, veelal gedateerd. Gekleefd (enkele los bijgevoegd) in een album 15,5 x 23 cm, groen linnen bandje met decoratieve goudopdruk. Algemeen goede staat. charmante potlood en gehoogde lavis tekeningen, meestal landschappen en enkele marines voorstellende, enkele gekleurde aquarellen (bloemen en enkele portretjes) van Louise Van Kerkhove (° 1860 te St. Andries-Brugge), dochter van Jan Van de Kerkhove en zus van “het wonderkind” Fritz (Frédéric) Van de Kerkhove. Ref. Arto II p. 432. Bijgevoegd: schetsboek, c. 1870, enkele schetsen gedateerd. Toegeschreven aan Charles Bernier (1871-1950), burijngraveur en etser van landschappen en portretten. Ref. Arto I p. 49. (2 vol.)